Viena spirālveida saldētava

Viena spirālveida saldētava

Square Technology ražotā zema sprieguma spirālveida saldētava ar vienu cilindru ir piemērota individuālai ātrās sasaldēšanai granulētu un mazo gabalu pārtikai.

Tomēr lielapjoma saldēšanas ierīces, kas attiecas arī uz atsevišķiem ātrās sasaldēšanas lielizmēra saldētiem pārtikas produktiem, piemēram, gataviem ēdieniem, veseliem cāļiem, veselām zivīm un tā tālāk. Padeves un izplūdes pozīcijas augstums ir regulējams zema sprieguma spirālveida saldētavā, lai tas atbilstu klientu ražošanas līnijām pirms un pēc, un to var piegādāt arī ar saskaņotiem konveijeriem.


  • Spirālveida saldētava ir aprīkota ar augstas efektivitātes sanitāro iztvaicētāju, izmantojot jaunāko šķidruma padeves metodi, kas padara siltuma apmaiņas efektivitāti par vairāk nekā 20% augstāku nekā tradicionālajām saldētavām.
  • Spirālveida saldētavā tiek izmantots simetrisks un gluds apļveida gaisa vadu dizains, kas uzlabo siltuma apmaiņas efektu.
  • Mēs aprīkojam ar pārtikas kvalitātes nerūsējošā tērauda sieta siksnu un plastmasas moduļu jostu ar spirālveida saldētavu atbilstoši dažādām dažādu produktu prasībām.
  • Spirālveida saldētava ir aprīkota ar inteliģentu centrālo vadības sistēmu, automātiskās noteikšanas un trauksmes gaismas ierīci, kas lietotājiem ir ērta ekspluatācijā un apkopē.
Efektīvs iztvaicētājs
Dizains tika simulēts ar Eiropas profesionālo siltummaiņa programmatūru. Visas caurules tiek paplašinātas hidrauliski, nevis mehāniski. Vienmērīgāka izplešanās un ciešāka piegulšana starp cauruli un spurām. Uzlabota siltuma apmaiņas veiktspēja. Mainīgs spuras slīpums, ko izmanto, lai aizkavētu salu veidošanos uz spuras virsmas. Garāks apsarmēšanas intervāls. Viegla piekļuve un tīrīšana Caurules materiāls: Nerūsējošais tērauds, Alumīnijs Spuras materiāls: Alumīnijs
Galīgo elementu analīze
Projektējot spirālveida saldētavu, tiek veikta konstrukcijas analīze, lai nodrošinātu tās konstrukcijas integritāti ekspluatācijas laikā.
SPECIFIKĀCIJAS
struktūra
struktūra
Viena bungas
Būra dia.
1620 uz 5800mm
Līmenis
2 līdz 40 līmeņi
Iežogojums
Izolēts korpuss ar 125 mm / 150 mm biezām poliuretāna sienām, iekšējais apgaismojums, nerūsējošā tērauda apvalks ar pilnībā metinātu apvalku pēc izvēles.
Mezzanine
fakultatīvs
Josta
Josta
Pārtikas kvalitātes SS sieta jostu moduļu plastmasas josta
Platums
520 līdz 1372 mm
Padeves garums
500 līdz 4000 mm
Izplūdes garums
500 līdz 4000 mm
Elektriskie dati
Enerģijas padeve
Vietējais valsts spriegums
Vadības paneļa korpuss
Nerūsējošā tērauda vadības panelis
Kontrole
PLC vadība, skārienekrāns, drošības sensori
Dzesēšanas dati
dzesējošs
Freons, amonjaks, CO2
spole
Nerūsējošā tērauda alumīnija caurules, alumīnija spuras, maināmi spuru soļi, tālmetiena ventilatori
Iztvaikošanas temp
-40 ℃ līdz -45 ℃
Aiztures laiks
Regulējams no 4 līdz 200 mm
Ūdens produkti
Mājputnu produkti
Konditorejas izstrādājumi
Maizes izstrādājumi
Gatavi ēdieni
Ērti / konservēti produkti
Saldējuma produkti
Augļu un dārzeņu produkti

Sazināties