Dubultā spirālveida saldētava

Dubultā spirālveida saldētava

Square Technology ražotā zema sprieguma spirālveida saldētava ar dubultām mucām ir piemērota individuālai ātrās sasaldēšanai granulētu un mazu gabaliņu pārtikai, liela izmēra saldētai pārtikai, piemēram, gataviem ēdieniem, veselai vistas gaļai un veselām zivīm. Divkāršā cilindra spirālveida saldētava novieto padevi un izvadi zemā līmenī, padarot to ērtu lietošanai un labāk saskaņojot ar klientu ražošanas līnijām.


  • Spirālveida saldētava ir aprīkota ar augstas efektivitātes sanitāro iztvaicētāju, izmantojot jaunāko šķidruma padeves metodi, kas padara siltuma apmaiņas efektivitāti par vairāk nekā 20% augstāku nekā tradicionālajām saldētavām.
  • Spirālveida saldētavā tiek izmantots simetrisks un gluds apļveida gaisa vadu dizains, kas uzlabo siltuma apmaiņas efektu.
  • Mēs aprīkojam ar pārtikas kvalitātes nerūsējošā tērauda sieta siksnu un plastmasas moduļu jostu ar spirālveida saldētavu atbilstoši dažādām dažādu produktu prasībām.
  • Spirālveida saldētava ir aprīkota ar inteliģentu centrālo vadības sistēmu, automātiskās noteikšanas un trauksmes gaismas ierīci, kas lietotājiem ir ērta ekspluatācijā un apkopē.
Gaisa atkausēšanas sistēma
ADF atkārtoti pūš augsta ātruma saspiesta gaisa impulsus pāri iztvaicētāja ribām, kamēr produkti turpina darboties saldētavā. Saldētavas iekšējā temperatūra ir stabilāka, jo uz spuras ir mazāks sals. Pateicoties ilgākam darbības laikam, tiek palielināta ražošanas jauda.
CIP (tīrīšana uz vietas)
Sistēma pilnībā attīra un dezinficē saldētavas iekšpusi, lai atbilstu pārtikas drošības ražošanas sanitārajām prasībām. Mūsu sistēmas dizains ir ieprogrammēts ar pielāgotām CIP receptēm, lai tās atbilstu dažādiem produktiem un vajadzībām.
SPECIFIKĀCIJAS
struktūra
struktūra
Dubultās bungas
Būra dia.
1620 uz 5800mm
Līmenis
2 līdz 40 līmeņi
Iežogojums
Izolēts korpuss ar 125 mm / 150 mm biezām poliuretāna sienām, iekšējais apgaismojums, nerūsējošā tērauda apvalks ar pilnībā metinātu apvalku pēc izvēles.
Mezzanine
fakultatīvs
Josta
Josta
Pārtikas kvalitātes SS sieta jostu moduļu plastmasas josta
Platums
520 līdz 1372 mm
Padeves garums
500 līdz 4000 mm
Izplūdes garums
500 līdz 4000 mm
Elektriskie dati
Enerģijas padeve
Vietējais valsts spriegums
Vadības paneļa korpuss
Nerūsējošā tērauda vadības panelis
Kontrole
PLC vadība, skārienekrāns, drošības sensori
Dzesēšanas dati
dzesējošs
Freons, amonjaks, CO2
spole
Nerūsējošā tērauda alumīnija caurules, alumīnija spuras, maināmi spuru soļi, tālmetiena ventilatori
Iztvaikošanas temp
-40 ℃ līdz -45 ℃
Aiztures laiks
Regulējams no 4 līdz 200 mm
Ūdens produkti
Mājputnu produkti
Konditorejas izstrādājumi
Maizes izstrādājumi
Gatavi ēdieni
Ērti / konservēti produkti
Saldējuma produkti
Augļu un dārzeņu produkti

Sazināties