Sadursmes tuneļa saldētava

Sadursmes tuneļa saldētava

Uzliesmojošā saldētava izmanto liela ātruma gaisa strūklas, kas virza savu spēku pārtikas produkta augšpusē un apakšā, lai noņemtu gaisa vai termisko barjeru, kas ieskauj produkta virsmu. 

Kad šī barjera vai siltuma slānis ir noņemts, produkts var ātrāk sasaldēt. Šī darbība palīdz ievērojami samazināt apstrādes laiku, nodrošinot sasalšanas laiku, kas ir līdzīgs kriogēno iekārtu nodrošinātajam. Turklāt ekspluatācijas izmaksas ir līdzīgas tradicionālo mehānisko iekārtu izmaksām.


  • Ātrāks sasalšanas laiks rada mazākus ledus kristālus, kas nozīmē mazāku šūnu bojājumu pārtikas produktiem. Produkti ir sulīgāki, tiem ir labāka tekstūra, un atkausēšanas laikā tiem ir mazāks pilienu zudums.
  • Ātri sacietējiet ēdiena virsmu un bloķējiet iekšējo mitrumu, tādējādi samazinot dehidratācijas zudumus.
  • Īsais sasaldēšanas laiks ne tikai saglabā pārtikas svaigumu un uzturvērtību, bet arī nodrošina labu sasaldēšanas efektivitāti.
  • Enerģijas taupīšana un mazs nospiedums.
Fani
Augstas efektivitātes centrbēdzes ventilators, kas atbilst liela gaisa apjoma un liela gaisa ātruma vajadzībām. Ventilatora struktūru ir viegli tīrīt un uzturēt. Pilnībā noslēgtais motors darbojas vienmērīgi un kalpo ilgi.
Efektīvs iztvaicētājs
Dizains tika simulēts ar Eiropas profesionālo siltummaiņa programmatūru. Visas caurules tiek paplašinātas hidrauliski, nevis mehāniski. Vienmērīgāka izplešanās un ciešāka piegulšana starp cauruli un spurām. Uzlabota siltuma apmaiņas veiktspēja. Mainīgs spuras slīpums, ko izmanto, lai aizkavētu salu veidošanos uz spuras virsmas. Garāks apsarmēšanas intervāls. Viegla piekļuve un tīrīšana Spuru materiāls: alumīnijs, alumīnija-magnija sakausējums
Higiēnas dizains
Higiēnas dizains, visas nerūsējošā tērauda konstrukcijas daļas, pilnībā metinātas, pilnībā atbilst pārtikas pārstrādes higiēnas praksei.
Gaisa atkausēšanas sistēma
Saldētavas darbības laikā savlaicīgi noņemiet sarmu no iztvaicētāja spuras virsmas. Nodrošiniet ilgu un nepārtrauktu saldētavas darbību, samaziniet iztvaicētāja sasalšanu un uzlabojiet produktivitāti.
SPECIFIKĀCIJAS
struktūra
struktūra
Viena josta / Dvīņu josta
Jostas platuma diapazons
1200mm-1500mm
Korpusa garuma diapazons
Ciets jostas veids: 11.7-22.36 m, var pielāgot
Iežogojums
Izolēts korpuss ar 100 mm biezām poliuretāna sienām, iekšējo apgaismojumu un nerūsējošā tērauda apvalku. Pilnībā metināts korpuss pēc izvēles.
Josta
Jostas tips
Pārtikas kvalitātes SS cietā josta
Padeves garums
2200 līdz 5000 mm, var pielāgot
Izplūdes garums
1200 mm, var pielāgot
Elektriskie dati
Enerģijas padeve
Vietējais valsts spriegums
Vadības paneļa korpuss
Nerūsējošā tērauda vadības panelis
Kontrole
PLC vadība, skārienekrāns, drošības sensori
Dzesēšanas dati
dzesējošs
Freons, amonjaks, CO2
spole
Nerūsējošā tērauda/alumīnija caurules, alumīnija un jaudas ventilatori
Iztvaikošanas temp
-45 ℃
Aiztures laiks
Ciets jostas veids: 3-60 min regulējams
Jūras veltes
Ķīniešu konditorejas izstrādājumi
Augļi un dārzeņi
Gatavs ēdiens

Sazināties