Fluīdēto gultu saldētava

Fluīdēto gultu saldētava

Šķidruma tuneļa saldētavas izmanto mazu pārtikas gabalu sasaldēšanai, sākot no šķēlēs vai kubiņos sagrieztiem dārzeņiem, augļiem un ogām līdz gaļai, mājputnu gaļai, jūras veltēm, piemēram, mazām zivīm vai garnelēm, un maziem piena produktiem vai termiski apstrādātiem produktiem.

Saldētava ir aprīkota ar ļoti efektīvu un sanitāru iztvaicētāju, izmantojot jaunāko šķidruma padeves metodi, ar siltuma apmaiņu par 20% augstāku nekā tradicionālajām metodēm. Mums ir divi veidi: daļēji šķidrināts un pilnībā šķidrināts, kas atbilst dažādiem produktu sasaldēšanas pielietojumiem.


  • Ledusslāņa saldētavā tiek izmantota pārtikas kvalitātes nerūsējošā tērauda sieta lente, kas ir viegli tīrāma un izturīga pret koroziju.
  • Tas ir aprīkots ar nerūsējošā tērauda centrbēdzes ventilatoru izcilai dzesēšanas veiktspējai.
  • Tas ir aprīkots ar konveijera lentes trieciena ierīci, lai nodrošinātu vienotu saldētu produktu sasaldēšanas efektivitāti.
  • Fluidizētā tuneļa saldētava paneļu ražošanai izmanto importētu saldētavu izolētu paneļu ražošanas līniju, kas ir gan energoefektīva, gan augstas kvalitātes.
  • Saldēšanas iekārta ir aprīkota ar inteliģentu centrālo vadības sistēmu, automātisko noteikšanas ierīci un brīdinājuma gaismām, ko lietotājiem ir viegli vadīt un uzturēt.
Efektīvs centrbēdzes ventilators
Mēs izvēlamies no dažādiem augstas efektivitātes ventilatoriem, lai tie atbilstu dažādiem scenārijiem.
Vibrācijas ierīce
Dažādas palīgierīces dažādiem produktiem, lai uzlabotu saldēšanas kvalitāti, saglabātu produktu atsevišķi un palielinātu saldēšanas jaudu.
CIP automātiskās tīrīšanas sistēma
Dažādi tīrīšanas režīmi nav obligāti. Tīriet un dezinficējiet ātri sasaldētās iekārtas iekšpusi visos aspektos, lai atbilstu pārtikas nekaitīguma ražošanas sanitārajām prasībām.
Pilnībā metināta grīda
Atvērtās struktūras dizains padara to viegli tīrāmu. Pēc izvēles ir pieejams pilnībā metināts korpuss.
Augļu un dārzeņu produkti
Maizes izstrādājumi
gaļa
Gatavs ēdiens

Sazināties