Gaisa dzesētājs

Gaisa dzesētājs

Square Technology ražotais gaisa dzesētājs ir gluds un vienmērīgs. Tas ir ideāli piemērots apstrādes darbnīcām, kurām nepieciešams gaisa kondicionētājs. Tas var uzturēt zemu temperatūru pārtikas pārstrādes zonā. Mūsu gaisa dzesētāji ir izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem un ir paredzēti, lai nodrošinātu vislabāko dzesēšanas veiktspēju.

  • Šis gaisa dzesētājs ir ideāli piemērots apstrādes darbnīcām, kurām nepieciešams gaisa kondicionētājs. Tas var uzturēt zemu temperatūru pārtikas pārstrādes zonā.
  • Gaisa cirkulācija ir vienmērīga un vienmērīga. Gaiss cirkulē gar griestiem, tāpēc darba ņēmēji netiek pakļauti tieši atdzesētam gaisam.
Ventilators
Liels tilpums, liela gaisa izmešana, zems trokšņa līmenis, energoefektīvs Elektriskais sildītājs nodrošināts, lai novērstu sasalšanu Ventilatora diametrs: 250 līdz 910 mm ES enerģijas taupīšanas ERP saderīgs
spole
Caurules materiāls: varš, SS, alumīnija spuras materiāls: alumīnijs, Al-Mg sakausējums, vara Spuras solis: 4, 7, 10,12 mm. DX vai sūknis. Lieliska dzesēšanas veiktspēja, optimāls aukstumaģenta cirkulācijas dizains
Apvalks
SS, pulverkrāsots Viegli tīrāms: izvelkama pilienu tvertne Drošība: 100% spiediena pārbaudīta
Atkausēšana
Iespējas Kombinētā atkausēšana
Gaisa kondicionēšana
Datu centrs
Sadales centrs
Pārtikas uzglabāšana
Sēņu ferma
Aptieku noliktava
Procesu telpa
Sazināties